شرکت توسعه پایدار مهندسی صنایع پویاگستر آمادگی دارد در تمامی حوزه های تخصصی فعالیت خود با شرکت های علاقمند و کارفرمایان گرامی، به شیوه های زیر همکاری نماید:


  • اجرای پروژه: انجام کلیه مراحل پروژه های صنعتی، خدماتی توسط متخصصین شرکت
  • مشاوره: همراهی با مدیران و کارشناسان کارفرما
  • آموزش: انتقال دانش علمی و عملی (Workshop) به پرسنل کارفرما
  • نرم افزار: طراحی نرم افزارهای تخصصی مورد نیاز کارفرما و ارائه بسته نرم افزاری ارزش (زمان سنجی، آنالیز Lean، آنالیز SMED)

اجرای پروژه

اجرای پروژه در زمینه های مختلف در بخش های صنعتی و خدماتی توسط نیروهای شرکت پویاگستر از جمله مهمترین فعالیت های این شرکت می باشد.

تجارب حاصل از این کار باعث شده است، تا این شرکت در سایر زمینه های فعالیتی خود نظیر مشاوره، آموزش و طراحی نرم افزار به موفقیت بیشتری دست یابد و رضایت کارفرمایان محترم را تامین نماید.

مشاوره

ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های مختلف کاری شرکت پویاگستر به سطوح مختلف نیروهای انسانی در سازمانها از خدماتی است که پویاگستر با توجه به تجارب ارزشمند خود در صنایع مختلف به کارفرمایان عزیز ارائه می نماید.

آموزش

شرکت پویا گستر، با توجه به تخصص و تجربه تیم مهندسی خود اقدام به برگزاری سمینارها، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی (workshop) در زمینه‌های فعالیتی خود می‌نماید.

در پایان هر یک از این دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، به شرکت‌کنندگان گواهينامه تخصصي پايان دوره شرکت پویا گستر (PIE) اعطا می‌گردد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شرکت پویاگستر تماس حاصل فرمایند.

نرم افزار

طراحی نرم افزارهای تخصصی مورد نیاز کارفرمایان عزیز، چه در قالب اجرای پروژه و یا به صورت جداگانه نیز از جمله خدماتی است که این شرکت با توجه به توان برنامه نویسی و طراحی نیروهای متخصص خود  قادر به همکاری می باشد.

لازم به ذکر است، بسته نرم افزاری ارزش حاصل تجارب بدست آمده از اجرای پروژه های مختلف در صنایع متفاوت می باشد که توسط این شرکت طراحی شده است.

قبل از دانلود، لطفا مشخصات خود را وارد کنید: